Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Öğretmen Ahmet Yesevi Beynelmilel Türk-Kazak Üniversitesi Mütevelli Kurulu Başkanlığına Prof. Dr. Muhittin Şimşek getirildi.

Adalet Bakanlığında sarih bulunan Adalet Müfettişliklerine Ömer Alkan, Akın Kavi, Hakan Vapur, Fatih Tuncer, Mevlüt Karataş, Özgür Duğan, Ahmet Murat Kaynarsoy, Şahin Kaplan, Suzan Unat, Erhan Dilbaz ve Bertan Saraç, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda sarih bulunan Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Mehmet Baykan, Ulusal Korunma Bakanlığı’nda sarih bulunan Tersaneler Genel Müdürlüğü’ne Emre Dinçer, Tarım ve Orman Bakanlığı’nda sarih bulunan Siirt Şehir Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne Ergün Demirhan, Ticaret Bakanlığı’nda sarih bulunan Personel Genel Müdür Yardımcılığı’na da İbrahim Ethem Çakır atandı.

Çevre ve Kentçilik Bakanlığı Alt yapı ve Kentsel Değişim Hizmetleri Genel Müdür Destekçisi Mehmet Vargün ile Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 2’inci Bölge Müdürü İzmir Hayati Çelenk, 3’üncü Bölge Müdürü Eskişehir Hayrettin Baysal, 24’üncü Bölge Müdürü Kars Nesip Özden ise vazifeden alındı.

Kaynak : Anadolu Ajansı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here